Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Szamotułach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Kadra zarządzająca

Dyrektorka poradni  - mgr Anna Rożańska     (przyjmuje w PPP w Szamotułach)

Absolwentka pedagogiki specjalnej, UAM 2002, a także (w ramach studiów podyplomowych): seksuologii społecznej, podstaw przedsiębiorczości z doradztwem zawodowym, języka polskiego, zarządzania w oświacie, resocjalizacji i socjoterapii.

Doświadczenie zawodowe:
Nauczycielka mianowana, od początku drogi zawodowej związana z edukacją. Rozpoczynała przygodę z nauczaniem w szkole specjalnej, uczyła na każdym etapie edukacyjnym. W późniejszych latach związana z gimnazjum z oddziałami integracyjnymi, gdzie pełniła również funkcje kierownicze (wicedyrektorka, kierowniczka do spraw wychowawczych).
W poradni pracuje od maja 2013r. na stanowisku dyrektorki PZPPP. Oprócz zarządzania placówką wykonuje badania pedagogiczne, prowadzi socjoterapeutyczną grupę wsparcia dla kobiet.
Zawodowo interesuje się głównie zaburzeniami zachowania w okresie adolescencji, prywatnie działa społecznie na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet oraz ich równouprawnieniu w przestrzeni społecznej.
Członkini Zespołu Interdyscyplinarnego.

Dyrektorka PZPPP w Szamotułach, mgr Anna Kozyra, ma dyżur w każdą środę w godzinach 15.00 – 17.00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie pod nr tel. (061) 292 – 15 – 64   lub    kom.  664 – 064- 138


Wicedyrektorka poradni  - mgr Ewelina Adamska - Głąb  (przyjmuje w PPP we Wronkach)

Absolwentka Uniwersytetu szczecinskiego (2003), kierunek: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu tyflopedagogiki (WSNHID w Poznaniu, 2007). Inne ukończone formy doskonalenia to m.in.: Diagnoza i konstrukcja programu Edukacyjno- Terapeutycznego z wykorzystaniem programu EDU-4XXL- stopień II (2009)). Poza tym brała udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, a także konferencjach dotyczących problemów dysleksji. W poradni zajmuje się profilaktyką (badania przesiewowe przedszkolaków, spotkania profilaktyczne dla rodziców i nauczycieli), diagnozą i terapią pedagogiczną dzieci.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Prendka 28-02-2017 19:44:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Prendka 28-02-2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Rożańska 10-06-2020 12:40:07