Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Szamotułach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Kadra zarządzająca

Dyrektorka poradni  - mgr Anna Rożańska     (przyjmuje w PPP w Szamotułach)

Absolwentka pedagogiki specjalnej, UAM 2002, a także (w ramach studiów podyplomowych): seksuologii społecznej, podstaw przedsiębiorczości z doradztwem zawodowym, języka polskiego, zarządzania w oświacie, resocjalizacji i socjoterapii.

Doświadczenie zawodowe:
Nauczycielka mianowana, od początku drogi zawodowej związana z edukacją. Rozpoczynała przygodę z nauczaniem w szkole specjalnej, uczyła na każdym etapie edukacyjnym. W późniejszych latach związana z gimnazjum z oddziałami integracyjnymi, gdzie pełniła również funkcje kierownicze (wicedyrektorka, kierowniczka do spraw wychowawczych).
W poradni pracuje od maja 2013r. na stanowisku dyrektorki PZPPP. Oprócz zarządzania placówką wykonuje badania pedagogiczne, prowadzi socjoterapeutyczną grupę wsparcia dla kobiet.
Zawodowo interesuje się głównie zaburzeniami zachowania w okresie adolescencji, prywatnie działa społecznie na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet oraz ich równouprawnieniu w przestrzeni społecznej.
Członkini Zespołu Interdyscyplinarnego.

Dyrektorka PZPPP w Szamotułach, mgr Anna Kozyra, ma dyżur w każdą środę w godzinach 15.00 – 17.00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie pod nr tel. (061) 292 – 15 – 64   lub    kom.  664 – 064- 138


Wicedyrektorka poradni  - mgr Michalina Duszyńska

psycholog, oligofrenopedagog, nauczyciel dyplomowany. Pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Szamotułach od 2006r. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia, specjalność – psychologia edukacji. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki.
Zajmuje się diagnozą psychologiczną, zwłaszcza określaniem indywidualnego poziomu rozwoju (poznawczego, społeczno – emocjonalnego, psychomotorycznego) i związanych z nim potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży. Uczestniczy w procesie diagnostycznym niepełnosprawności intelektualnej oraz zaburzeń ze spektrum autyzmu.
Prowadzi również zajęcia o charakterze terapeutycznym, indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/ opiekunów, mające na celu wspomaganie prawidłowego rozwoju poznawczego i społeczno – emocjonalnego dzieci i młodzieży, wsparcie w sytuacjach trudnych oraz podnoszenie kompetencji wychowawczych rodziców/ opiekunów.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Prendka 28-02-2017 19:44:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Prendka 28-02-2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Rożańska 05-06-2023 08:23:53